Ryzyko ciąży przez majtki

Czy przez majtki moge zajsc w ciaze? Lezalam na moim chlopaku moim kroczem ocieralam o jego penisa, w koncu on doszedl, oboje bylismy w bieliznie. Czy to mozliwe ze plemniki dostaly sie do mojej pochwy ( on bokrpserki ja normalne majtki) i zebym zaszla w ciaze? Byl to moj 17/18 dzien cyklu i jestem dziewica, po 5 min poszlam do toalety zalatwic sie i przebrac majtki. Robilam dwa testy 7 dni po tym i wyszly negatywnie.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Testy powinny być wykonane min. 14 dni od kontaktu seksualnego. Jeśli był kontakt nasienia z drogami rodnymi (w tym z przedsionkiem pochwy), to nie można wykluczyć ryzyka zapłodnienia.