Ryzyko ciąży przy drugim opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Czy po 4 tabletce (2 opakowanie) po pierwszej przerwie w swoim zyciu istnieje duże ryzyko ciąż? A mianowicie, chłopak dotknął swoich miejść intymnych (wytrysku nie bylo) a potem dotknął moich a tak dokladniej to łechtaczki. Czy istnieje duże ryzyko ciąży? Pierwsza tabletke wzielam w srode o 7, druga w czwartek ok 16, piatek, sobota, niedziela 6;30. i skrocilam przerwę o 1 dzień
ponad rok temu

Witam. Jeśli przyjmuje Pani tabletki już drugi cykl, a przerwa pomiędzy nimi nie została wydłużona a wręcz skrócona to jest Pani zabezpieczona przed ciążą.