Ryzyko ciąży przy nieregularnych miesiączkach i po zażyciu antykoncepcji awaryjnej

Witam. ostatnio czyli 27.02 kochałam się ze swoim chłopakiem. Niestety gdy wychodził ze mnie zsunęła się gumka i została we mnie a on doszedł poza mną. Ze strachu po około4-5h zażyłam tabletkę "po" Okres dostałam 11.02 niestety mam okres nieregularny między tym a ostatnim okresem było 27 dni a średni mój cykl jest co około 30 dni. Błagam o pomoc czy mogę spać spokojnie? Póki co nie mam skutków ubocznych

Aleksander Ropielewski

Jeżeli zastosowała Pani antykoncepcję postkoitalną zgodnie z zaleceniami lekarza i producenta to nie ma powodu do obaw.