Ryzyko ciąży przy pettingu bez wytrysku i przy dużej ilości śluzu

Czy moja dziewczyna mogła zajść w ciążę, gdy tylko ocierałem się penisem o jej miejsce intymne i nie było wytrysku? Ona miała bardzo dużo śluzu i jest dziewicą, a teraz jej się okres spóźnia, chociaż zawsze miała niereguralny okres i nie wiem, czy były to dni płodne, czy niepłodne. Proszę o pomoc.

Witam. Do ustalenia ryzyka ciąży zawsze wymagana jest informacja na temat długości cykli oraz dnia cyklu, w którym doszło do zbliżenia. W opisanej sytuacji ryzyko ciąży wydaje się być jednak znikome, ze względu na niewprowadzenie nasienia do dróg rodnych partnerki. Wydaje się zatem, że brak miesiączki spowodowany jest nieregularnymi krwawieniami miesięcznymi (jeżeli miesiączkuje od ponad 2 lat, powinna zgłosić się do ginekologa na diagnostykę zaburzeń cyklu). Dla ostatecznego rozwiania wątpliwości możecie Państwo wykonać test ciążowy. Pozdrawiam.