Ryzyko ciąży przy stosunku zabezpieczonym prezerwatywą

witam uprawialam sex z chlopakiem mial zalozona prezerwatywe i skonczyl w srodku we mnie ale w gumce doszedl, w trakcie tego poczulam cieplo, czy to mogla byc jego ciepla sperma ktora czulam przez gumke ? czy przez nia nie czuc ? pytam bo nie chce byc w ciazy. jak zeszam z niego prezerwatywa na jego członku byla cala naciagnieta na dlugosc a sperma chyba byla w gumie, , jezeli gumka by pekla w czasie stosunku czy cos by z niej zostalo?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie było to odczucie ciepła nasienia bezpośrednio po wytrysku, które nadal znajdowało się w prezerwatywie. Jeżeli ona nie pękła nie ma powodu do obaw.