Ryzyko ciąży przy wytrysku na zewnątrz w pachwinie udowej

witam miesiączkę miałam 23 grudnia 2013 roku jednakże 20 grudnia był stosunek co prawda wytrysk na zewnątrz w pachwinie udowej a dziś jest już 25 styczeń 2014 Robiłam kikla testów pierwszy 29 grudzien 2013 kolejny tydzień pózniej i kolejney tak samo tydzień później. a miesiączki nadal nie mam czy to możliwe bym była w ciązy

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Do zbliżenia doszło tuż przed rozpoczęciem się krwawienia miesiączkowego, czyli podczas dni niepłodnych. Należy szukać innej przyczyny opóźnienia się okresu.