Ryzyko ciąży przy złym stanie zdrowia

Witam.Od października 2014 biorę regularnie tabletki estmar. W czwartek 27 sierpnia dostałam krwawienia, miałam też zakażenie pęcherza i zażywałam cipronex. W poniedziałek 31siperpnia byłam po 3dawce antybiotyku a tym samym był to ostatni dzień krwawienia. Współżyłam z mężem w prezerwatywie ale po zakończeniu jej nie przytrzymał przy wyjściu, zsunęła się i została w środku. Martwię się, ponieważ nie mogę sobie pozwolić już zajść w ciążę, ze względu na stan zdrowia. Czy powinnam się martwić?

Piotr Pilarski

W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży. Sugeruję wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.