Ryzyko ciąży u 18-latki

dwa dni temu zwaliłam mojemu chłopakowi. spermy praktycznie nie miałam na dłoniach, głownie robiłam to ustami. on po jakiś 10 min poszedł umyć ręce mydłem i potem masował mnie lekko po wargach sromowych, ja na 98% nie miałam spermy na rekach, a jeśli miałam to jakieś znikome ilości, które i tak wytarłam, a dotknęłam się tam lekko. to był mój ostatni dzień miesiączki. jak bardzo możliwe jest to, że jestem w ciąży? mam 18 lat i regularny okres co 29 dni.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ogólnie szansa na ciążę w tej sytuacji jest bardzo mała. Nie mniej jednak nie mogę wykluczyć takiej możliwości.