Ryzyko ciąży w przypadku odbycia stosunku w dni niepłodne

Witam, mam cykl co 28 dni. Współżyłam z chłopakiem 16 dnia cyklu bez zabezpieczenia. On uważa, że wytrysku nie było, za tydzień mam dostać miesiączkę. Jednak 3 doby po stosunku wzięłam postinor duo. Jakie jest prawdopodobieństwo, że do zapłodnienia nie doszło? Dziękuję za odpowiedź!

Witam serdecznie!
Przyjęcie tabletki alarmowej 3 doby po stosunku jest bezcelowe. Skuteczność preparatu przyjętego 72 godziny po zbliżeniu bliska jest 0.
Choć wydaje się, że najprawdopodobniej do zbliżenia doszło w trakcie dni niepłodnych, na podstawie podanych przez Panią danych niemożliwe jest dokładniejsze tego ustalenie.
Wskazane jest wykonanie testu ciążowego 14 dni po zbliżeniu.
Pozdrawiam