Ryzyko ciąży w wyniku dotykania okolic intymnych palcami ze spermą

Jestem nastolatką,w listopadzie ja i mój chłopak dotykaliśmy się ale boje się że miał na palach spermę.\ miałam dostać następnego dnia okres.Spóźnił mi się kilka dni.Zrobiłam test i wyszedł negatywny.Następny okres wypadł 28 dni później i dostał go w terminie.Teraz czekam na miesiączkę,bo mam mdłości dziwne uczucie w dole brzucha,często chodze siku.Czy to ciąża?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie współżyła Pani z partnerem to ciążę można praktycznie wykluczyć.