Ryzyko ciąży w wyniku krótkiego pierwszego stosunku

Witam serdecznie, Pani Doktor! Chciałam się dowiedzieć, czy istnieje duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy pierwszym razie. Był to krótki stosunek przerywany, wytrysk nastąpił jakiś 15-20 min po wyjęciu członka z pochwy. Seks odbył się 2-3 dni przed okresem, który pojawił się w terminie. Teraz jestem tydzień przed kolejnym okresem. Dziękuję i pozdrawiam :)

Renata GrzechociĹska

Witam.
Istnieje szansa na zajście w ciążę. Stosunek przerywany nie jest uznawany za metodę antykoncepcji. Jeżeli jednak doszło do miesiączki i następna pojawi się w terminie można wstępnie wykluczyć ciąże.
Pozdrawiam