Ryzyko ciąży w wyniku stosunku bez wytrysku i brak okresu w terminie

Uprawialem sexs z 16latka, nie doszło do wytrysku w środku. Dziewczyna od dawna miewa problemy boli ja brzuch i plecy, kidys była u lekarza i coś wsponinala że może mieć problem zajsc w ciążę i coś na temat raka szyjki. Jaką jest szansa że jest w ciąży dodam że tydzień po stosunku powinna miec okres a nie miała tylko krwawila jak wlozylem jej palce. Nie wiem czy miała dni plodne lecz wrdlug kalendarzyka w telefonie szansa na ciążę była niska proszę pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie, ale nie można go określić jako zerowe. Proponuje za około tydzień wykonać test ciążowy.

Aleksander Ropielewski

Ciąża jest jak najbardziej możliwa, proszę powiedzieć partnerce aby wykonała test ciążowy lub badanie beta hCG w surowicy krwi, które potwierdzą lub wykluczą ciążę. Ponadto sugeruję kontakt z ginekologiem.