Ryzyko ciąży w wyniku stosunku chwilowego bez zabezpieczenia

Witam, znalazlem sie w dziwnej sytuacji j strasznie sie denerwuje. Mianowicie, doszlo do stosunku plciowego w prezerwatywie jednak raz zdarzylo sie wlozyć bez zabezpieczenia jednak nie doszlo do wytrysku ani nic podobnego. Odrazu pozniej zalozylem prezerwatywe. Dziewczyna powinna dostac miesiaczke 5stycznia jednak przewaznie spoznia sie kilka dni/max tydzien. Czy istnieje duze ryzyko zajscia w ciaze? Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Nie dużego ryzyka nie ma. Natomiast nie można określić go jako zerowe, Proponuję w razie braku krwawienia miesięcznego wykonać test ciążowy a następnie wg wyniku udać się do lekarza ginekologa.