Ryzyko ciąży w wyniku stosunku po wytrysku w dni niepłodne

Witam, chciałabym się dowiedzieć o możliwość zajścia w ciążę, w sytuacji, gdy partner został zaspokojony ręką doszło do wytrysku. Mąż nie wstawał, nie szedł do toalety, nie sikał, nie wycierał się. Po jakiś 10 - 15 minutach doszło do stosunku. Początkowo bez prezerwatywy. Mąż zaaplikował mi swojego penisa bez uprzedniej toalety. Miałam dni niepłodne, choć niekiedy cykl mi się wydłuża bądź skraca. Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Szansa na ciąże jak najbardziej istnieje. Jest ono raczej umiarkowane.