Ryzyko ciąży zagrożonej u 37-latki

itam serdecznie, mam pytanie, poniewaz pierwsza ciaze poronilam, pozniej okazalo sie,ze maz ma slabe plemniki i bralam CLOSTELBEGYT i po kilku m-cach zaszlam w ciaze blizniacza. teraz moje blizniaki maja 6,5 roku i po raz kolejny jestem w ciazy. czy pomimo wczesniejszych zlych wynikow meza moge byc spokojna czy raczej powinnam jak najszybciej wybrac sie do lekarza bo ciaza moze byc zagrozona. dodam,ze mam 37 lat. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Jeśli ciąża jest prawdopodobna należy skonsultować się jak najszybciej z ginekologiem-położnikiem.