Ryzyko depresji nawracającej

Witam! W artykule http://portal.abczdrowie.pl/zapobieganie-nawrotom-depresji napisała Pani "Współczesna medycyna i psychologia nie dysponują metodami, które byłyby w stanie zupełnie wyeliminować to ryzyko." Jak Pani sądzi, czy narzeczoną poinformować o depresji nawracającej? (pomimo depresji w stanie remisji?)

Dzień dobry,

Nie wiem tylko jaki jest sens informowania o czymś co może się zdarzyć, a wcale nie musi. Może wystarczy jedynie być uważnym na objawy depresyjne, żeby móc wcześniej interweniować ?

Szanowna Pani,

najlepiej pokierować tę wiadomość bezpośrednio do autora artykułu w wiadomości prywatnej :)

Pozdrawiam,
Anna Szostak