Ryzyko HIV u osoby z malformacją naczyniową mózgu

jakie są podstawowe objawy wirusa HIV i AIDS Uprawiałem seks ostatnio jakieś 4 lata temu ale ta partnerka jest zdrowa a ja w tym czasie miałem operacji wszczepienia STYMULATORA MÓZGU bo jestem chory na mal-formacje naczyniową mózgu. Wypadają mi mocno włosy to może przez moje leki ale jakieś 10-8 lat temu płaciłem za seks i boje się że zakaziłem się ale miałem po tym kilka operacji sklejania naczyniaków mózgu. Jakie są podstawy zakażenia HIV AIDS

Aleksander Ropielewski

Pierwsszymi zauważalnymi objawami jest zwiększona podatność na infekcje oraz ogólne osłabienie, poty nocne, utrata wagi i łaknienia, stany podgorączkowe. Objawów jest wiele i zakażenie może przebiegać w różny sposób. Zdecydowanie warto w Pańskiej sytuacji wykonac bezpłatne testy w kierunku zakażenia wirusem HIV - np. poradniach leczenia nabytych niedoborów odporoności.