Ryzyko po wypiciu alkoholu przy wszywce

Mój brat ma wszywke 11 miesięcy czy coś mu teraz grozi jak się napije? Boję się o niego bo wyjeżdżam i zostaje sam ,boję się że nie wytrzyma jak będzie sam i coś łyknie. Proszę o konkretną odpowiedz.

Witam,
Jeśli osoba uzależniona ma wszyty Esperal , to przy próbie wypicia alkoholu brat może odczuwać duszności, może czuć się bardzo źle, może nawet dostać zapaści.
Lepiej nie eksperymentować z wszywką i alkoholem.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Nie ma Pani wpływu na to, jak się zachowa Pani brat.
Domniemywam, że Pani brat jest dorosłym człowiekiem i sam jest za siebie odpowiedzialny.

Jedyne, co Pani może, to zapewnić brata, że jest dla Pani nadal ważny i zapewnić go o swoim wsparciu emocjonalnym, na tyle na ile Pani może.

Życzę Pani zadbania też i o siebie,
Irena Mielnik-Madej