Ryzyko ponownego poronienia

Witam! Mam pytanie odnosnie ciazy biochemicznej. W styczniu własnie miałam taki problem (ciaza biochemiczna,poronienie samoistne) Po dwoch miesiacach wraz z mężem staralismy się o dziecko ponownie. Tydzień spoznial mi sie okres wiec zrobiłam test (wynik dwie kreski z tym,że jedna cienka jak włos) następnego dnia dostałam okresu(dosc obfity) Czy znowu powtórzyło się to samo? Jakie jest ryzyko,że znowu to się powtorzy ?! Błagam o pomoc !!!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej potwierdzić, że była Pani w kolejnej ciąży. Teoretycznie jest to jednak możliwe. Póki co nie powinna się Pani jednak martwić. Proszę starać się o ciążę w kolejnym cyklu. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.