Ryzyko ponownego udaru mózgu

WITAM MAM 26LAT MIALAM UDAR KRWOYTOCZMNY SRODMOZGOWY W STYCZNIU2014R PRZEZ PEKNIECIE TETNIAKOW O KTOREYCH NIE MIALAM POJECIA! TERAZ PO REZONANSIE JUZ WIEM ZE GLOWA JEST "CZYSTA!" JAKIE JEST RYZYKO KOLEJNEGO UDARU? CZY TETNIAKI MOGA ODROSNAC? CZY MOGE JUZ TERAZ ZYC JAK NORMALNY CZLOWIEK? A MOZE JEST COS CO MOZE SPOWODOWAC MOJE POGORSZENIE ZDROWIA? BARDZO PROSZE 0 ODPOWIEDZ I BARDZO DZIEKUJE!!!!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest odpowiednia kontrola. Proponuję udać się do neurologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.