Ryzyko ponownego wybudzenia podczas narkozy

Miałam zabieg łyżeczkowania macicy z powodu obumarłej ciąży. Zabieg miałam wykonywany pod narkozą. Niestety w czasie jego trwania odzyskałam na chwile świadomość i odczuwałam silny ból brzucha i ruchy jakie wykonuje lekarz. Niestety nie mogłam się ruszyć, otworzyć oczu ani nic powiedzieć. Bardzo to przeżywam i jestem przerażona jakąkolwiek operacją pod narkozą że sytuacja może się powtórzyć. Czy to jest wina kogoś kto podawał znieczulenie czy mój uklad krążenia moze nie działać dobrze?:(

Witam
Zabieg łyżeczkowania najczęściej przeprowadza się w tzw. krótkim znieczuleniu dożylnym. Jest to nieco inne znieczulenie niż klasyczne znieczulenie ogólne (to jest głębsze). Trudno tu mówić o winie.Każdy pacjent reaguje inaczej- organizm ludzi jest bardzo skomplikowany. Na pewno przed następnym znieczuleniem trzeba będzie powiedzieć lekarzowi anestezjologowi o tym wydarzeniu, żeby mógł odpowiednio dobrać dawki leków. Wtedy powinno być dobrze. Pozdrawiam