Ryzyko ponownego wystąpienia skracania szyjki macicy w ciąży
Witam , pierwsza ciąże miałam zagrożona od 16 tc przez skracająca sie szyjkę i założony szew okrężny w 23 tc . Jakie jest prawdopodobieństwo ze druga ciąża tez bedzie zagrożona ? Sa jakiekolwiek szanse ze jednak bedzie wszystko wporzadku ?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Na pewno ryzyko jest większe, że sytuacja się powtórzy jednak nie jest to pewne. Istnieje możliwość, że ciąża będzie przebiegała prawidłowo.
Pozdrawiam.