Ryzyko poronienia a wymiary płodu w 8 tygodniu ciąży

Witam . Jestem w ciazy w 8 tyg. Bylam na usg w 6tyg i 4 dni (z miesiaczki), ale komputer usg pokazywal ze dzieciatko wyglada na 6tyg+-2dni, dziecko mialo wtedy 3,4mm(lekarz powiedzial ze dziecko jest dwa razy za male i prawdopodobnie poronie).Dzien pozniej czyli w 6tyg i 5dniu poszlam do swojego lekarza ogolnego zrobic hcg wyszlo 16000, i nastepny test zrobilam po 6 dniach wyszedl 20125. Dodam ze mam objawy takie jak mdlenie , nudnosci, bolace broda nie ma zadnych plamien. Bardzo prosze o opnie

Robert Markowski Ginekologia

Obecność objawów jest zwykle dobrym prognostykiem rozwoju ciąży. Proszę się nie sugerować wynikami hcg. Dużo lepszym badaniem jest kolejne USG ( wymiar + FHR)