Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ryzyko przedawkowania maści z witaminą A

Witam. Mam problem z trądzikiem i zauważyłam, że pomaga mi maść z witaminą A. W związku z tym chciałabym zapytać, czy stosowanie jej przez długi czas (kilka miesięcy) na duże powierzchnie skóry (ramiona, aż po łokcie, dekolt, plecy) może prowadzić do przedawkowania i być niebezpieczne? Zaznaczę, że leczyłam się już u kilku dermatologów i nic na dłużej nie pomaga, a po tej maści skóra jest w lepszym stanie. Pozdrawiam :)
KOBIETA, 24 LAT 12 miesięcy temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety