Ryzyko przybrania na wadze po dniach objadania się

Czy przez tzw.,, Dni objadania się " mogę przytyc? Zwykle raz lub dwa razy w tygodniu mam taki dzień w ktorym znacznie przekraczam limit kaloryczny. Jak juz raz zaczne jesc słodycze to na prawdę nie umiem przestać... Wiem ze takie dni to na pewno nic dobrego ale Jak konkretne wplywaja na moje zdrowie I czy mogę przytyc? Chcę zaznaczyc ze w pozostale dni nie jem słodyczy wcale I nie przekraczam 2000kcl (powinnam jesc 2500 ale staram się schudnąć wiec dla tego 2000)i bieglam 3x w tygodniu.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję jednak z umiarem spożywać slodycze aby nie przekraczac raz w tygodniu powyżej 3000 kcal