Ryzyko stosunku bez wytrysku, ale z pękniętą prezerwatywą

Witam! Uprawiałem stosunek ze swoją dziewczyną 12 dnia cyklu, dzień wcześniej odczuwała ból podbrzusza. Podczas stosunku pękła prezerwatywa, zauważyłem to po jakiś 10 minutach stosunku. Wcześniej sprawdzałem i była cała. Nie doszło do wytrysku. Kobieta ma cykl 26 dni, czasem o dzień lub dwa wcześniej. Dodam, że palę paczkę papierosów na dziennie. Jakie jest ryzyko, że coś zmajstrowałem? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Witam serdecznie! Z Pana opisu wynika, że Pana partnerka ma cykle 24-26-dniowe, a zatem dni płodne przypadają na 4-15 dzień cyklu. Oznacza to, że do zbliżenia doszło w trakcie ich trwania, a tym samym ryzyko ciąży niestety zostało podwyższone. Fakt, iż doszło do penetracji bez ejakulacji sprawia, że możemy uznać zbliżenie za stosunek przerywany. Wskaźnik Pearla dla tego rodzaju zabezpieczenia zależy od techniki jego zastosowania i waha się od 4 przy użyciu perfekcyjnym do 28 przy niezbyt dokładnym. Oznacza to, że średnie ryzyko zajścia w ciążę u jednej kobiety w jednym cyklu wynosi odpowiednio od 4:1300 (0,33%) do 28:1300, czyli (2,32%). Pozdrawiam!