Ryzyko tężyczki jawnej

Proszę powiedzieć czy możliwe jest wystąpienie tężyczki jawnej nawet mimo tego Że endokrynolog po wyniku badania parathormonu,usg tarczycy stwierdził że wszystko jest w jak najlepszym porządku? Oraz czy tezyczka utajona jest tak samo groźna jak jawna?chodzi mi konkretnie o uduszenie przez skurcz glosni który może wystąpić przy jawnej. Próba emg wyszła mi dodatnio a ja wciąż się boję ze to tezyczka jawna a nie utajona. We krwi wszystko w normach

Badania jeżeli nie były wcześniej wykonane:
1) krew Ca. P, Na, K. Mg 2) dobowa zbiórka moczu na wydalanie magnezu i wapnia.
po badaniach leczenie: Magnezin comfort 2x 1 -1 tabl. rano i po południu
+ Slow Mag 2 tabl. na noc. ( bez wit. B6 !! )Jeżeli będzie niski potas to Kaldyum -1 - 2 /dz.
kontrolne badania jak wyżej po 3 m