Ryzyko uszkodzenia wątroby pomimo prawidłowego wyniku USG wątroby
Witam. Czy możliwe jest uszkodzenie lub choroba wątroby przez toksyny, konserwanty itp. jeśli USG nie wykazało żadnych zmian - brak stłuszczenia, powiększenia?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Prawidłowy obraz USG wskazuje na dobry stan wątroby. Nie ma powodu do niepokoju.