Ryzyko wystąpienia polipa, nadżerki lub mięśniaka po pierwszym stosunku

Czy polip, nadżerka lub mięśniak mogłyby się pojawić po pierwszym stosunku? Od miesiąca krwawię z pochwy i ciągle nie wiem co to może być. Nigdy nie cierpiałam na choroby intymne. W środku też nie czuję żeby była to rana lub pęknięcie pochwy czy tkanki. Z błony dziewiczej raczej ta opcja też odpada. Ale skądś musi lecieć ta krew. Tylko skąd? Mogłabym dostać kilka możliwych opcji co to może być? Bardzo proszę, martwię się. Chcę się trochę przygotować przed wizytą u ginekologa.

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani , proszę nie zwlekać z wizytą u ginekologa.
Nie rozumiem - co oznacza " przygotować"???
Inne przyczyny: choroby krwi i układu hemostazy, zaburzenia hormonalne, zakażenia, nowotwory......