Ryzyko wystąpienia skutków ubocznych podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

boje sie skutków ubocznych przy kuracji antykoncepcyjnej tj. spadek libido, wzrost wagi i wahania nastrojów. czy pomogą środki typu asequrella czy może coś na receptę? jak zapobiec tym powikłaniom

W przypadku odpowiednio indywidualnie dobranego leku antykoncepcyjnego-po wykluczeniu przeciwwskazań dotyczących stosowania tabletek praktycznie brak działań niepożądanych. Suplement diety o którym Pani napisała nie posiada żadnych badań klinicznych dotyczących oceny skuteczności jego działania.