Ryzyko zajścia w ciążę bez stosunku płciowego

Mam pytanie. Wczoraj byłam dość blisko ze swoim facetem. Nie uprawialiśmy jeszcze seksu, bo nie jesteśmy gotowi, chcemy z tym poczekać co najmniej rok. Ale pieściliśmy się dość intensywnie... ja byłam bez ubrania a on miał bokserki, które były lekko wilgotne (to nie była sperma). I delikatnie mnie dotknął tą "częścią" w intymne miejsce. Czy mogłam zajść w ciążę? Czy wgl istnieje jakieś ryzyko przy tego typu "zabawach"? Wiem, że to może głupie pytanie, ale bardzo mnie to trapi.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od ryzykownego zachowania.