Ryzyko zajścia w ciążę nieświadomie

Byłam na obozie w Grecji. Spałyśmy z chłopakami na jednym łóżku 4 osobowym, ale nie uprawialiśmy stosunku, ja spałam i nic wczesniej nie pilam. Rano sie obudzilam i byla plama na łóżku. Kiedy wróciłam do Polski okres mi sie spoznil kilka dni i byl malo obfity i nie taki jak zawsze. Czy jest mozliwosc zeby ktos zgwalcil mnie kiedy spalam i sie nie obudzilam? Czy mozliwe jest zajsc w ciaze nieświadomie bez wiedzy o uprawianym stosunku? Nie obudzilam sie w nocy ani nic nie czułam po wstaniu.

Aleksander Ropielewski

Jest to niewykluczone, jednak bez możliwości przeprowadzenia badania w pierwszych godzinach po opisywanej przez Panią sytuacji nie jestem w stanie odpowiedzieć na pani pytanie. Proszę wykonać test ciążowy, aby wykluczyć podejrzenie ciąży.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski