Ryzyko zajścia w ciążę po pettingu i odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Współżyłam z chłopakiem w 5 dni po zakończeniu okresu. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, stosowaliśmy jedynie prezerwatywę. Dodatkowo "dochodził poza mną". Jednak zastanawiam się, czy nasienie mogło zostać przeniesione na palcach partnera, ponieważ uprawialiśmy również petting. W te dni miałam śluz raczej gęsty, jednak dzień później odczuwałam bóle przedowulacyjne. Jestem niedoświadczona jeśli chodzi o te sprawy, dlatego chciałabym wiedzieć czy istnieje poważne ryzyko zajścia w ciążę.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie Petting może predysponować do wystąpienia ciąży. Stosunek w piątym dniu po zakończeniu krwawienia to czas gdy trudno określić płodność w tym czasie. Raczej był to czas dni niepłodnych, jednak nie można tego wykluczyć.