Ryzyko zajścia w ciążę po pettingu i spermie na dłoniach

Mam 22 lata, jeszcze nigdy nie odbyłam stosunku z chłopakiem, ale od jakiegoś czasu stosujemy petting. Do takiego zdarzenia doszło 12.09.2011 kiedy miałam drugi dzień miesiączki, gdy dotykałam przyrodzenia mojego chłopaka na palcu zostało mi coś galaretowatego, wytarłam to o pościel i dalej kontynuowaliśmy, po czym poszłam do łazienki zmienić tampon, ale nie umyłam rąk. Dlatego teraz nachodzi mnie pytanie czy mogło coś zostać na tym palcu i podczas wykładania tamponu mogło przedostać się do pochwy? Okres mam nieregularny, wcześniej zazwyczaj pojawiał się w 29 dniu, ale od jakiegoś czasu jest w 27 dniu. W listopadzie dostałam wcześniej miesiączkę - 4.11.2011, ale zaniepokoiła mnie, ponieważ była dość skąpa, trwała tylko 4 dni, gdy zazwyczaj trwa 5. W pierwszym i drugim dniu występowało krwawienie, w 3, w połowie dnia, a we 4 miałam już upławy.

Zaczęłam się niepokoić, więc tydzień po okresie zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny. Nie uspokoiło mnie to, za jakieś trzy tygodnie chyba czymś się zatrułam, miałam silne dreszcze i biegunkę. Stwierdziłam, że może to objawy ciąży, dlatego dwa dni później zrobiłam kolejny test, który również wyszedł negatywny. Teraz 1.12.2011 powinnam dostać kolejnej miesiączki, ale jak na razie jej nie dostałam i nie czuję, żeby miała przyjść prędko. Dziś rano zrobiłam kolejny test (wliczyłam, że jakiś 6 tygodniu od domniemanego zapłodnienia) i również wyszedł negatywny. Z informacji jakie podałam da się wywnioskować czy istnieje możliwość, że zaszłam w ciąże? Dodam jeszcze, że od jakiś 3 lat jestem anemiczką, a okres pod wypływem stresu zdarzał mi się zatrzymać nawet na 2 tygodnie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie!

W opisanej sytuacji ryzyko ciąży było znikome. Ze względu na niewielkie szanse zapłodnienia, w sytuacjach wątpliwych zawsze warto wykonać test ciążowy. Pani zdecydowała się już na wykonanie kilku, które zawsze dawały wynik negatywny. Myślę zatem, że może już Pani spokojnie poczekać na miesiączkę, która zapewne pojawi się w przeciągu kilku najbliższych dni. Proszę pamiętać, że stres również może wpłynąć na wydłużenie cyklu.
Jeżeli chce mieć Pani 100% pewność, że w tamtym dniu nie doszło do zapłodnienia, może Pani wykonać test ciążowy z krwi lub udać się na wizytę do ginekologa.
Pozdrawiam