Ryzyko zajścia w ciążę po przyjęciu tabletki 72h po

Witam. 6 dni temu zazylam tabletke '72 po' w ciagu 5 godzin od stosunku przy ktorym pekla prezerwatywa, jednak wytrysku nie bylo. Mam nieregularne miesiaczki wiec nie mogę okreslić czy były to dni płodne czy nie. Czy są szanse bym zaszła w ciąże?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest znikoma. Antykoncepcja awaryjna została przyjęta bardzo szybko więc jej skuteczność także jest największa.