Ryzyko zajścia w ciążę po seksie analnym

Witam. Uprawiałem seks analny z moją dziewczyną podczas końcówki dni płodnych. Do wytrysku było jeszcze daleko po czym wyszedłem z niej i za pare dobrych chwil doszedłem na zewnątrz. Czy istnieje jakieś ryzyko ciąży ? Jeżeli jest ryzyko ciąży, to jak wielkie? Kiedy moja dziewczyna może wykonać test ciążowy, aby był wiarygodny? Trochę się obawiamy, że sperma mogłą się przedostać na pochwę po wytrysku na zewnątrz. Moja dziewczyna była trochę ubrudzona w tamtych okolicach, ale nie doszedłem w pochwie, tak jak napisałem wcześniej. Bardzo proszę o szybką i fachową odpowiedź, jakie jest ryzyko zajścia w ciążę w naszej sytuacji. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Seks bez prezerwatywy analny z wytryskiem może doprowadzić do ciąży (nasienie wypływa z kiszki stolcowej).
Seks analny bez zabezpieczenia bez wytrysku - ciąża mało prawdopodobna, infekcja penisa zaś prawdopodobna.
Infekcje dróg moczowo-płciowych bywają uporczywe, oporne na leczenie.
Pozdrawiam.