Ryzyko zajścia w ciążę po stosunku przerywanym w ostatni dzień miesiączki

Uprawiałam sex w ostatni dzień miesiączki, był to stosunek przerywany i nie mam pewności czy nic nie zostało we mnie! Moje cykle są dość regularne i długie, 33/34 dni. Miesiączki trwają 6 dni. Czy ryzyko zajścia w ciążę jest duże?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę obiektywnie wykluczyć szansy na zapłodnienie, choć muszę powiedzieć iż najprawdopodobniej nie były to jeszcze dni płodne.