Ryzyko zajścia w ciążę po zażyciu Escapelle u 18-latki

Jaka jest szansa na zajście w ciążę po zażyciu escapelli 19h po stosunku? Chciałbym zaznaczyć że penetracja była, pierwszy raz w prezerwatywie (z wytryskiem poza pochwą), oraz druga penetracja 10 min po pierwszej bez prezerwatywy również z wytryskiem poza pochwą. Sperma mogła być przeniesiona na palcach podczas penetracji ręcznej. Dziękuję za odpowiedź!

Aleksander Ropielewski

Skuteczność prawidowo zastosowanej antykoncepcji postkoitalnej wynosi ok 98,5-99,5%