Ryzyko zajścia w ciążę poprzez kontakt z ręcznikiem partnera seksualnego

czy poprzez używanie ręcznika mężczyzny, np. czy poprzez uzycie, podtarcie się wilgotnym ręcznikiem mężczyzny można zajść w ciążę??? Czy jest to w ogóle możliwe, jak długo będą żyły plemniki na mokrym ręczniku jeśli jakimś cudem tam się znalazły? czy podtarcie się recznikiem mężczyzny może prowadzic do ciąży? dodam ze Recznik wisiał w łazience, gdzie było ok 20 stoponi

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w tej sytuacji prawdopodobieństwo ciąży jest niemal równe zeru. Pozdrawiam