Ryzyko zapłodnienia po pettingu a ból brzucha i nudności

Witam , ostatnio pieściłam się z moim chłopakiem , włożył mi palec do pochwy głęboko. Miałam wtedy dni płodne. Nie zauważyłam aby dotykał swojego krocza , a przed całym zajściem mył ręce zimną wodą z mydłem i wytarł je ręcznikiem.Po zajściu kapnęła mi kropelka krwi . Od tamtego zdarzenia minęły 4 dni. Miesiączke powinnam mieć 23,02 Boli mnie brzuch i robi mi się niedobrze. Czy możliwe było zapłodnienie ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Nie ma powodów do niepokoju.