Ryzyko zarażenia chorobami wenerycznymi po seksie oralnym z prostytutką

Byłem u prostytutki i zaspokoiła mnie oralnie bez zabezpieczenia i doszło do wytrysku w jej ustach. Nie miałem na penisie zadrapań ani uszkodzeń naskórka. To było 11 dni temu, na razie nie ma żadnego zaczerwienienia, wysypki, nie swędzi, nie piecze nie ma dziwnych wydzielin z penisa ani nieprzyjemnych zapachów Czy możliwe że się jednak czymś zaraziłem? Czy na objawy chorób wenerycznych jest za wcześnie i czy są takie które przebiegają bezobjawowo? Czy muszę iść się przebadać i na jakie choroby?

Lek. Tomasz Budlewski

tak mógło dojść do zakażenia. prszę koniecznie udac się do POradni chorób zakaźnych.