Ryzyko zarażenia HIV po kontakcie z prostytutką

Witam serdecznie. Mam pytanie. Otóż spory czas temu uprawialem seks z prostytutką, oczywiście w zabezpieczeniu. Pociekla jej krew, ale prezerwatywa nie pękła. Dodam, że nie wiem czy ta kobieta była zakazana. Jakie poniosłem ryzyko zakażenia HIV? Jeśli tez nie miałem do tego czasu żadnych objaw grypy ani przeziębienia. Za dużo naczytalem się w internecie i niszczy mi to psychikę, ponieważ nie mam teraz dostępu do badań, dopiero za 5 tyg będę w Polsce. Proszę o odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli seks był z zabezpieczeniem, to ryzyko jest niewielkie.
Pozdrawiam