Ryzyko zarażenia HIV po stosunku oralnym z prostytutką

czy mężczyzna jest narażony na zakażenie HIV przez stosunek oralny z prostytutką bez zabezpieczenia biorąc też pod uwagę że chwile wcześniej mogła to robić z innym od którego miała nasienie w ustach

Praktycznie dużo większe jest ryzyko zachorowania na inne schorzenie, niż serokonwersja HIV.
Zarazić się można od każdego człowieka, który jest nosicielem lub chorym. Może to być człowiek powszechnie szanowany, na wysokim stanowisku...
Także tak zwany zdrowy wygląd i wrażenie bycia zadbanym i czystym bywa mylący...
O statystycznym ujęciu problemu można dowiedzieć się ze strony www.aids.gov.pl
Pozdrawiam. JW