Ryzyko zarażenia HIV po stosunku w prezerwatywie i pettingu

Witam chciałam się zapytać czy mogłam zarazić się hiv, otóż ostatnio spałam z niezbyt znanym chłopakiem. Niby używaliśmy prezerwatywy ale potem tak się stało że on dotykał mnie po wargach sromowych beż używania jej. Bardzo zależy mi na odpowiedzi.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku nie można wykluczyć zakażenia wirusem. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do swojego lekarza.