Ryzykowne zachowanie z prostytutką a HIV

Witam mam problem czy ja mam hiv jakies 3 tyg mialem ryzykowne zachowanie z prostytutka z prezerwatywa nie mialem goraczki tylko katar po jakims tygodniu i od niedawna na szyi koło pachy i pachwiny pojawila sie wysypka taka grudkowa jakby pierscienie prosze o pomoc bo sie boje mam dopiero 19 lat czy moze to byc hiv

Objawy nie wskazują jednoznacznie na zakażenie HIV. Oprócz tego wirusa sa jeszcze inne choroby do wykluczenia, np. kiła chlamydioza, ......... ,. Wysypka jest objawem jakiejs choroby, ale to trzeba zbadać. przez internet trudno to zrobić. Proponuje anty HIV teraz i za 12 tygodni.