Ryzykowny stosunek i karmienie piersią a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, 07.12.2013 urodziłam córkę, którą karmię piersią. 10.03 odbyliśmy z mężem ryzykowny stosunek seksualny ( prezerwatywa założona na ostatnie 10 min). Po fakcie uznałam, że chyba pojawił się u mnie śluz. Dwa dni po stosunku zaczęłam odczuwać nudności i bóle podbrzusza, które trwają do dzisiaj. Ostatni test ciążowy (czułość 10mlm) wykonałam 22 dni po stosunku i był on negatywny. Czy wynik mogę uznać za wiarygodny? Dodam, że od tego czasu żyję w ogromnym stresie i mam problemy ze snem.

Dzień dobry!

Warto wykonać jeden jeszcze test ciążowy, a w razie dalszych wątpliwości wybrać się do lekarza ginekologa.

Pozdrawiam!