Rzadki seks w stosunku ze starszym mężczyzną

witam ,jestem w związku z młodym mężczyzna od 3 lat ,mamy synka 2 latka,różnica wieku jest bardzo duza jestem starsza o 17 lat od mojego partnera ,od jakiegoś roku bardzo zadko dochodzi do zblizenia ,najczesciej jak zaczynam rozmowe o sexie to unika tematu a jak już dochodzi do stosunku to szybko kończy ,nie ma gry wstepnej i nie dba o moje potrzeby ,napewno nie ma kochanki bo nigdzie nie wychodzi z domu ,ciężko go wyciagnąć nawet na wspólny spacer,moze jest ukrytym gejem

Dzień dobry!

Odgadywanie przyczyn Państwa trudności na podstawie skąpych informacji nie jest możliwe. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa z obojgiem.
Proszę zgłosić się do psychoterapeuty małżeńskiego - seksuologa.

Pozdrawiam!