Rzadki seks z partnerem a podejrzenie uzależnienia od masturbacji i pornografii

Witam. Od pewnego czasu moj partner dosyć Zadko uprawia ze mną sex, zdarza sie ze po 2 tyg nic nie chce. Mam podejrzenia ze jest uzależniony od pornografii i masturbacji bo nie raz zdarzyło mu sie masturbować pomimo tego ze chciałam sie z nim kochać. Albo, ze pociągają go dziewczęta w wieku szkolnym. Dodam ze był karany za oglądanie takich filmów z udziałem nastolatek. Proszę o pomoc.

Dzień dobry.

Warto byłoby przede wszystkim przeprowadzić spokojną i rzeczową rozmowę z partnerem, szczególnie w kontekście jego zainteresowań seksem z osobami, jak rozumiem, małoletnimi. Wydaje się też, że w tej sytuacji należałoby również namawiać partnera na spotkanie z seksuologiem.

Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Najlepiej jak wspólnie Państwo skorzystają z konsultacji u psychoterapeuty zajmującego się terapią par bądź u seksuologa.