Rzadki stolec wydalany przez 4-miesięczne dziecko

moja 4 miesięczna córka karmiona mlekiem bebilon 1 (karmienie na noc z kleikiem ryżowym)robi 4 kupki na dobę raczej rzadkie czy tak powinno być czy kupy powinny bić bardziej zbite i mniej na dobę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy nie wydają się odbiegać od normy w przypadku takiego karmienia. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację ze specjalistą pediatrą.