Rzadkie i słabe włosy u 24-latka

Witam. Mój 24-letni chłopak ma bardzo rzadkie, cienkie i jaśniutkie włosy, patrząc pod każdym kątem widać skórę głowy. Obawiamy się, że przy upałach jest zagrożony udarem bądź za niedługo zostanie łysawy jak jego starszy brat. Czy szampon na porost/zagęszczęnie włosów, tabletki, wcierki lub inne preparaty mogą pomóc? Jak tak to jakie?

Aleksander Ropielewski

Nie wydaje się abyPani chłlpak wymagał leczenia. Z opisu wynika, że jest to jego cecha osobnicza, na którą nie mamy wpływu. Osoby z jasną karnacją mają zwiększone ryzyko wystąpienia oparzeń słonecznych i udaru słonecznego.